На Черкащині лікар-хабарник поновився на роботі

На Черкащині лікар-хабарник поновився на роботі

На Черкащині лікар-хабарник поновився на роботі. Торік у травні він вимагав від бійця АТО 75 тисяч гривень за оформлення інвалідності. Здирника спіймали й затримали. Але вже за кілька днів медик уніс за себе заставу, а з вересня дістав право повернутися на посаду. Як таке можливо? - дізнавався Станіслав Кухарчук.

Ветерани АТО зібрались під Городищенською райлікарнею не на процедури. Прийшли аби зустріти голову районної ЛКК Бориса Беззубого. Всі - у медичних масках із цифрами.

"Це сума, яку він потребував від нашого побратима і це символ, що ми не хочемо заразитися цією корупцією".
Гроші лікар вимагав у Романа Воронцова. Після служби в АТО у чоловіка дався в знаки давній перелом хребта, лікар пообіцяв допомогти чоловікові отримати статус інваліда.

"Мені сказали, що без грошей діло не буде. Кажу, ну як же ж, у мене ж явно все - МРТ пройдене в Черкасах. Голова ВКК наш, каже - у тебе там не вистачає… Кажу, що? Спочатку каже, треба грошики", - розповідає Роман Воронцов, ветеран АТО.
Роман погодився на оборудку, але повідомив про це СБУ.

З метою конспірації 16 травня минулого року лікар призначив зустріч на території цієї автостанції, на виїзді з Городища. Далі все відбувалося за кращими традиціями детективної історії - Роман підсів до нього в автомобіль і поклав пакунок із міченими грошима... Потім спрацювали співробітники СБУ.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив