На Черкащині виявили звалище тари з-під хімікатів

На Черкащині виявили звалище тари з-під хімікатів

У Городищі на Черкащині місцеві жителі виявили звалище тари з-під хімікатів. Каністри лежать просто неба на площі у понад 400 квадратних метрів і прибирати їх поки що - ніхто не збирається. Докладніше - в нашому сюжеті. 

Тутешні аромати важко передати, вже за сто метрів від цього стихійного звалища на язиці відчувається солодкуватий присмак. Ці триметрові гори каністр складовані просто неба майже в середмісті Городища. І це попри те, що на деяких ємностях чітко вказано 3 або 4 клас токсичності.

Така картина тут - вже другий місяць. Залишки хімічної рідини стікають прямо на землю, а до найближчих помешкань - не більше двохсот метрів. Місцеві жителі розповідають - ємності сюди почали звозити наприкінці літа.

"Коли вітер, немає чим дихати. Сушить повітря в роті, тошнить і так дальше, і так дальше. На ту сторону до хатів доноситься запах хімічних речовин", - розповідає Роман Козюра, житель Городища.

Майже в центрі майданчика цегляний ангар. Тут перероблюють пластмасу. Сморід і випаровування робітникам працювати, схоже, не заважають. Щойно помітивши камеру, викликають власника складу. Депутат Городищенської райради Володимир Зінченко не приховує, що дозволив зберігати ємності орендарям.

"Вони взяли в оренду у мене приміщення і попросили тимчасово скласти каністри на даній території. З каністрами да переборщили - їх дуже багато", - говорить Володимир Зінченко, власник складів.

Володимир Зінченко запевняє: фірма, яка орендує ангар, не збирається переробляти тут каністри з-під хімікатів - мовляв, з директором є усна домовленість. Щоправда, його ім'я та власне назву підприємства - чомусь не пам'ятає.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив