Під Черкасами село опинилося у транспортній ізоляції

Під Черкасами село опинилося у транспортній ізоляції

Відрізані від світу. У транспортній ізоляції опинився цілий мікрорайон у селі Руська Поляна під Черкасами. Майже три роки, хоч і з перебоями, населений пункт обслуговував черкаський перевізник. Чотири дні тому у підприємця збіг термін договору, і автобус просто не вийшов у рейс.

Ось такі павільйони у Руській Поляні розташовані через кожні 500-600 метрів. Щоправда, функцію вони виконують радше схованки від дощу, аніж зупинки громадського транспорту. Останні три роки автобус тут ходив раз на годину-дві. А останній тиждень - взагалі перестав їздити.

119 маршрут їздив через всю Руську Поляну, звідси - на сусідню Геронимівку, а потім віз людей до Черкас. Точного графіку рейсів ніколи не було, автобус люди ловили буквально на ходу. Цими вихідними у підприємця збіг термін договору. І тепер найближчий транспорт аж на трасі, за три кілометри. Ганна - у розпачі. Аби відвезти сина до садочка тепер встає удосвіта.

"Як, на руках, пішком, пораньше вставать і виходить. Хвилин сорок іти, це так, якщо швидко, а то й більше", - говорить Ганна, жителька села Руська Поляна.
Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив