Сміляни вимагають звіт про використання 98 тис. грн для проведення офіційних міських заходів

Сміляни вимагають звіт про використання 98 тис. грн для проведення офіційних міських заходів

На черговому засіданні виконавчого комітету було виділено 98 тис.грн на проведення святкових заходів до Дня Незалежності у місті Сміла. У соцмережах розгорнулась жвава дискусія з цього приводу. Містяни, які побували на офіційних міських заходах, не помітили, на що можна було витратити таку значну суму.

Модератори офіційної сторінки Смілянського виконкому у ФБ SmilaSvit дали коментар, що 98 тис. грн були витрачені так:


- 50 000 грн використано на встановлення меморіального комплексу загиблого в АТО смілянина М. Дімітрову;


- 13 000 грн – для друку книжок місцевих авторів: збірка “Клекіт” – 6 000 грн.; 4 000 грн – окрема книга місцевого автора;


- 3 000 грн – придбання книги “Сміла: край притясминський”.


Ще 8 000 грн – придбання нових прапорів України та прапора міста; 16 000 грн – придбання сувенірної продукції із символікою міста – буде використана на День міста для гостей.


5 000 грн  закладено на послуги автотранспорту – перевезення обладнання, аппаратури, колективів на свята та День міста.


6 000 грн. – квіткова продукція (частково використано раніше, частково – на День Прапора та День Незалежності, частково закладено для майбутнього використання).


Як слушно відмічають користувачі соцмереж, ці витрати не можна списувати на проведення державних свят, тому що у такому разі і за такі суми містяни очікують зовсім іншого рівня організації свят і заходів у Смілі.
Проте днями на позачерговому засіданні виконкому його представник Олег Трушкевич знову порушив питання про звіт міської ради за витрачені кошти, які виділяються на державні свята. Йому відповіли, що обов’язково прозвітують, але не на позачерговому, а на черговому виконкомі.


Джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив